Úvod k LR

16. prosince 2014 v 13:26 | Lucky14 |  Lucky Reeves
Agentka Lucky Reevesová - úvod


Fikce s policejní tématikou v níž hlavní postava byla inspirována seriálovými postavami Dr. House a Patrickem Janem ze seriálu Mentalista

Lucky Reevesová své dětství strávila v dětském domově. V jejím dětství se vystřídalo několik nevlastních rodin. V dosažení dospělosti, žila pouličním životem. Zde se stala těžce závislá na drogách. Když ji zatkne CSI, kriminálka spadající pod přísně tajnou korporaci zvanou ACC je ji na přímluvu kapitánky, která je ve skutečnosti její příbuzná, dána nabídka: odsedí 5 let za mřížemi za krádeže, výtržnictví a pouliční rvačky a drogy, nebo odslouží 5 let u CSI, jako zaměstanec ACC.

A tak se Lucky po absolvování rychlého výcviku, naučení všech paragrfů, zákonů atd. a autoškoly stává zvláštním Agentem CSI. Pravidla jsou jednoduchá: Lucky musí zůstat u CSI 5 let (namísto vězení), pokud ji vyhodí, nebo vezme znovu drogy, odsedí si svůj trest. Celé oddělení CSI vede zodpovědná Kapitánka Olivia Connorsová, se kterou má Lucky neustálé problémy. Dělá si, co chce, chodí do práce nepravidelně a často porušuje zákon. Lucky má také parťáka, druhého zvláštního agenta, Henryho Stewensona, který je tajným ctitelem své nadřízené.


Lucky Reevesová bývá arogantní a někdy se stává až agresivní. Lucky se snaží se svou arogancí bojovat, ačkoliv to mnohdy není moc vidět. Její lepší a pravá povaha se často objevuje jen, když jde do tuhého. V těchto situacích se charakterem ve skutečnosti velmi podobá Connorsové. Sama se vyrovnává s traumatem z napadení a smrti dávného kamaráda. Arogance je jakýsi její obranný štít před zranitelností. Ale je to taky způsobeno tím, že se Lucky musela v životě spolehnout jen na sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 16. prosince 2014 v 13:37 | Reagovat

Môže to byť zaujímavé, ale ja na takéto seriály moc nie som.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama